Unimet Logo

Müşterilerimizden Gelenler

Teşekkür Ederim

Simdiye kadar sitenizden yapmis oldugum alisveris firmalari icinde en ilgili ve almalı bir firma.Kendilerine ve çalışanlarına yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederim

Gittigidiyor.com Üyesi

Özenli Paketleme

Çok özenli paketleme ve hızlı hizmet için teşekkürler… Ürün görseldeki aynı ürün ,montajı çok kolay ,gayet sağlam…

Yukko Üyesi

Kaliteli Ve Özenli Paketleme

Kaliteli ve kurulumu oldukça kolay bir ürün.Yazan teslim tarihinden daha kısa bir sürede teslim sağlandı.Borular çok sağlam ve ürünü 10 dakika kadar kısa bir zamanda kurduk.Gönderici firmaya ayrıca teşekkür ediyorum.

Hepsiburada.com Üyesi

Ürün Kolay Kuruluyor

Ürünün kurumu oldukça kolay 15-20 dakikada kurulabilir. Mağaza oldukça ilgiliydi,paketleme de çok iyiydi üründe hiçbir çizik dahi yoktu henüz kullanmadık ama sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik.Her şey için teşekkürler 🙂

N11.com Üyesi

Şık Ve Kaliteli

Artıları olarak geçmeli sistem olması yani topuzlar dışında vida denilen bir olayın olmaması çok iyi düşünülmüş.Ferah ve şık bir görüntüsü var. Demir aksam çok kaliteli..yastıklar fermuarlı, kurulumu kolay ve her şeyden öte mağaza iletişim, ilgi ve üslub açısından çok kaliteli..Eksik olarak söyleyebileceğim tek şey acaba yastıklar biraz daha büyük ya da asılı yerine sabit mi olmalıydı bilemedim..Öyle ya da böyle kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün..

N11.com Üyesi

Kurulumu Rahat

Tıpkı görseldeki gibi çok güzel,kurulumu cok kolay,minderler çok rahat,iletisim cok iyi hatta urun geldigi gun memnun kaldiniz mi diye aradilar.tesekkurler.

N11.com Üyesi

Çok Kaliteli Parasını Fazlasıyla Hakediyor

ürün gerçekten kaliteli. götürdüğü kadar götürsün diye aldım ama uzun yıllar kullanılabilecek kalitede bir ürün geldi. ürünün paketlerini açmak kurulumunu yapmaktan daha uzun sürdü kurulumu da o kadar kolaydı ve kesinlikle hiçbir gıcırdama veya esneme de yapmadı ağır şartlar altında dahi. ucuz diye kalitesiz bir şey beklemeyin, başkaları neden o kadar pahalı satıyor diye sorgulayın bence.

Hepsiburada.com Üyesi